O nas

Dynamiczny Łódzki Deweloper.

Z pasją rozwija kolejne inwestycje i realizujemy śmiałe pomysły mieszkaniowe na łódzkim rynku pierwotnym. Wszystko po to, by tworzyć nieszablonowe przestrzenie, które będą zachwycały naszych Klientów. Kieruje się przekonaniem, że prawdziwą wartość przedstawiają projekty o wysokiej jakości i praktycznych rozwiązaniach architektonicznych.

 

Profesjonalizm Na Najwyższym Poziomie.

Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, prowadzi także działalność inwestycyjną, organizuje finansowanie inwestycji, sprawuje nadzór budowlany, pełni rolę inwestora zastępczego. Real Developmet Group zajmuje się również doradztwem inwestycyjnym, a także analizami rynku nieruchomości, w szczególności rynku pierwotnego w Łodzi i okolicach.

 

Doświadczony Zespół.

Skuteczne inwestowanie w nieruchomości wymaga wiedzy i lat praktyki. W opaciu o doświadczenie wysoko wykwalifikowanych członków naszego zespołu, oferujemy profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach, począwszy od wyboru gruntu, przez uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, przygotowanie projektu, a zakończywszy na realizacji i sprzedaży inwestycji.

INWESTYCJE ZREALIZOWANE

lata: 2000-2023

PARTNERZY

Tworzymy solidne fundamenty sukcesu i wzrostu.​

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?​

Napisz do nas.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Real Development Group Sp. z o.o. Sp. k. informacji marketingowych, przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń
    końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących: