kariera

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ ZESPOŁU

Inwestujemy w ludzi z wiedzą i pasją, by wspólnie, każdego dnia tworzyć sukces naszej firmy.

Stawiamy na rozwój naszej kadry, dbając nie tylko o wiedzę, lecz także o wszechstronne doświadczenie projektowe.

Budujemy satysfakcję Klientów a nie tylko mieszkania, dlatego poszukujemy osób, które chcą z nami współtworzyć te wartości.

OFERTY PRACY

Opis stanowiska:

  • Udział w opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Udział w planowanie i realizacja kampanii reklamowych mających na celu budowanie świadomości marki
  • Wsparcie w dobieraniu odpowiednich środków z zakresu reklamy i marketingu
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu i reklamy
  • Wsparcie działań handlowych – przygotowywanie prezentacji, organizowanie eventów firmowych
  • Wsparcie w testowaniu, monitorowaniu i optymalizacji prowadzonych działań
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Wsparcie pracy działu marketingu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Absolwent/ka studiów z zakresu marketingu i/lub pokrewnych
  • Aktualny status bezrobotnego/-ej
  • Umiejętność zarządzania zadaniami w czasie wg wskazanych priorytetów
  • Samodzielność w działaniu oraz komunikatywność
  • Zaangażowanie pracy i determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość programów graficznych mile widziana
  • Biegłość poruszania się w przestrzeniach internetu, umiejętność szybkiego reaserchu informacji niezbędnych do zleconego zadania.

Oferujemy:

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji,
  • Umowę zlecenie z możliwością przedłużenia

  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Skanowanie dokumentów,
  • Po wdrożeniu – księgowanie prostych dokumentów.
  • Zapewnianie ustalonych standardów dotyczących procesów finansowych w firmie
  • Wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu

Wymagania:

  • Absolwent kierunków ekonomicznych, np. finanse i rachunkowość lub pokrewnych
  • Aktualny status bezrobotnego
  • Znajomość Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Otwartość na naukę i komunikatywność
  • Studia kierunkowe (FiR, Ekonomia, kursy SKWP) mile widziane

Oferujemy:

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Udział w przygotowywaniu oraz koordynacja obiegu dokumentacji związanej z przebiegiem procesu inwestycyjnego
  • Udział w procesie uzyskiwania pozwoleń administracyjnych
  • Współpraca z wykonawcami, projektantami, geodetami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • Udział w tworzeniu oraz monitorowaniu harmonogramów projektów;
  • Weryfikacja, analiza oraz opiniowanie projektów;
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych w biurze i na budowie;
  • Administrowanie dokumentów (notatki, korespondencja, koncepcje, karty materiałowe itd.);
  • Koordynacja zmian lokatorskich;
  • Udział w tworzeniu raportów do Zarządu z zaawansowania inwestycji;
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy;
  • Przygotowywanie oraz koordynacja dokumentacji związanej z zakończeniem budynku  i uzyskaniem Pozwolenia na Użytkowanie
  • Wsparcie Kierownika Projektów Deweloperskich w codziennej pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej inżynierskie specjalności elektrycznej, budownictwo, architektura, inżynieria środowiska i pokrewne
  • Pożądane doświadczenie w budownictwie (preferowane biuro projektowe lub firmy deweloperskie lub wykonawcze) –
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCad- warunek konieczny
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie

Co oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Współpracę z młodym, dynamicznym i doświadczonym zespołem
  • Możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Perspektywę rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Szukasz nowych wyzwań